Teated

VARGAD – liikvel !

Viimastel päevadel on külastanud meie maja mitu seltskonda ebaausaid kodanikke. “Luuret” käiakse tegemas suisa päevasel ajal, luusides pikalt koridorides ja 0- korrusel.
Palun ärge laske majja sisse inimesi keda Tei ei tunne ja kutsunud pole ! Nähes uste ees või koridorides võõraid inimesi, ärge pidage paljuks küsida, kelle juurde minek ja mis asjaoludel meie trepikojas ollakse.
Viimase aasta jooksul on varastatud mitu ratast ja paneme kõikidele elanikele südamele mitte hoida oma kalleid esemeid 0-korruse nähtaval alal mis tõmbab magnetina ligi kurikaelu keda ei hoia eemale ei lukk ega valvekaamera.

Koduleht www.vilde52.ee on uuendamisel…

KÜ koduleht on uuendamisel kuna vana versiooni enam serverid ei toeta.
Kodulehel on toimiv majasisene intranet. Sisse logides saate tutvuda ühistu dokumentidega, sisestada oma veenäidud ning tutvuda arvete, galerii ja muu meie maja puudutava teabega.
Veenäitude ja arvete vaatamiseks on VeebiReenis kasutajad hetkel samad mis varem aga kodulehe intraneti seadistamiseks tuleb kasutajad uuesti genereerida.
Intranetti sisenemiseks saate kasutajanime ja salasõna juhatuse käest, kirjutades oma soovist e-kiri aadressile juhatus(at)vilde52.ee
Kohe kui registreerime Teie andmed uue kodulehe intranetti saategi juurdepääsu maja failidele.
Küsimustes palume pöörduda telefonil juhatuse liikme Janek Holm poole mob.5089905

Parkla laiendamine

Lõpuks ometi on meil notariaalne leping lina ja KÜ vahel mis annab meile 15 aastaks tasuta kasutada ühistu rahadega korrastatud linnamaale rajatud parkla laiendus. Kahjuks ei oska kõik autojuhid liiklusmärke lugeda ja tihti satub parklasse ka naabermaja autosid. Viletsama lugemisoskusega juhtidele oleme jätnud kojamehe vahele selgitava kirja kus palume leida sõidukile teine parkimiskoht. juhul kui selline kiri on sattunud oma maja autole siis palume juhatust sellest teavitada, et saaksime oma autode andmebaasi uuendada. Hetkel käivad juhatusel mitmed läbirääkimised firmadega, et parkimise organiseerimist tõhustada.

Autode andmebaasi uuendamine

Seoses autode andmebaasi uuendamisega palume kõikidel korteriomanikel kirja panna sõidukid, millised on nende või nende korteri valdajate poolt kasutusel.
Palume ära märkida korteri numbr, sõiduki mark ja mudel, registreerimis number ning kontakt andmed ,et välistada hilisemaid segadusi parkimisel. Korteriomanikel, kellel puudub auto paluma samuti sellest kindlasti teada anda.
Info palume saata juhatuse mailile juhatus@vilde52.ee või panna paberkandjal 0-korrusel asuvasse veenäitude postkasti.
Ootame kõikide korteriomanike vastuseid hiljemalt 20.08.2021

Ootame aktiivset tagasisides.

Prügi süvamahutid

Süvamahutid asuvad maja I trepikoja kõrval haljasalal. Kaks suurt 5 m3 on olmeprügile, üks keskmine 3 m3 paberjäätmetele, üks väike 0,8 m3 bio-lagunevate jäätmete jaoks.
Palun jälgige, et jäätmed ei satuks valedesse konteineritesse !!
NB! Paberi konteinerite tühjendamine on tasuta! Juhul kui seal aga sisaldub ka olmeprügi jäetakse konteiner tühjendamata ja tuleb tellida eraldi vedu, vastavalt olmeprügi hinnakirjale.
Endiselt ei ole konteinerite sees, peal ega taga kohta ehitusprahile ja suure gabariidilistele jäätmetele. Sellise prügi utiliseerimise tellib iga korteri omanik ikka ise.

Vajalikud numbrid kiireks reageerimiseks…

Ühistu mobiil58375562
Santehnikud5116622
Elektririkked5113008
Lifti avarii6571375
Fonolukk6444005
Lukuabi6410491
Raamatupidamine6526058
Kolatakso56236002
Koristusteenus56250676
Konstaabel6125853
Munitsipaalpolitsei6457418