Teated

Üldkoosolek 19.04.22

Täname kõiki korteriomanikke kes üldkoosolekust osa võtsid.

2022.04.19 Protokoll
2022 Revisjonikomisjoni otsus

Vilde 52 Parkimine

Alates 16.03.2022 kontrollib meie territooriumil parkimist Ühisteenus AS. Kõik korrektselt edastatud sõidukite andmed, on kantud elektroonilisse andmebaasi. Juhul kui kellelgi tekib vajadus midagi muuta või täiendada, ootame selle kohta korteriomaniku (digi)allkirjastatud avaldust.

1.Korraga saab parkida maksimaalselt 2 sõidukit!
2.Ühisteenuste elektrooniline andmebaas võimaldab korteri kohta luua 2 autokohta, n.ö. ”pesa”, mille alla saab omakorda registreerida kuni 5 sõidukit. Teoreetiliselt seega korteri kohta kuni 10 sõidukit. Mõlema “peasa “alt võib korraga parkida siiski ainult 1 sõiduk.
Vilde52 külalised saavad vastavalt parkimiskorrale parkida parkimiskellaga !
Lisaküsimuste korral palume pöörduda juhatuse poole juhatus@vilde52.ee või 58 375 562

Parkimiskord Vilde 52 KÜ

RENOVEERIMISEST !

Oleme elanud juba mõnda aega olukorras, kus kõik vajalik renoveerimiseks on olemas – projekt koos lubadega, elanike nõusolek, KredEx i ja pangapoolne valmidus seda kõike toetada ning laenu anda. Siiani on olnud ehitustegevusele takistuseks KredEx i tingimus, et kogu renoveerimisprotsess peab olema lõpetatud hiljemalt 31.12.2021. Lubadust, antud kuupäeva edasi lükata, oleme kuulnud peaaegu aasta. Viimane info, mille saime novembri alguses KredEx`st – vastavad otsused on euroopa tasemel allkirjastatud ja nüüd on vajalik veel vaid siseriikliku üldakti vastuvõtmine, millega Rahandusministeerium läheb Vabariigi Valitsusse 25.11.2021. Loodame, et asjad tõepoolest liiguvad ja saame lähiaegadel häid uudiseid kuulda! Seejärel ootab meid ees kauaoodatud ehitushange, millest selgub renoveerimise hetkehind. Kardetavasti on viimase aasta halastamatu hinnatõus teinud korrektiive ka meie eelarvesse, kuid ärgem tormakem sündmustest ette ja säilitagem optimism !

Aprilli remondifond

Seoses otsetoetuse lõppemisega gaasi müüjatele (toetus vähekindlustatud leibkondadele aprillis säilib) ja erakordselt suure gaasiarvega, mitte koguda aprillikuus remondifondi.

Ehitushange

Ehitushankele esitati üks ühis-pakkumine mille summa ületas juhatusele ülkoosolekul volitatud laenusumma suurelt ja juhatus lükkas hanke tagasi. Antud hetkel ootame KredEx´i uut määrust millega lubati maksimum abisummat suurendad, et siis uus hange korraldada. Määrus pidi vastu võetama 2 kuu jooksul.

Energiakulude hüvitamine

Energiatoetuse taotluse saab teha Tallinna kodulehel klikates lingile https://taotlen.tallinn.ee/energia

Teil on vaja sinna lisada andmed vastava kuu gaasikulu kohta korteripõhiselt MWh. Arvutus käik teie korteri gaasikulu leidmiseks on lisatud näidises.

Alexela Vilde52 hinnad MWh viimased 4 kuud on alloleval failil

Kas Te kuulute energiatoetuse saajate hulka saate kontrollida siin…

Energiatoetuse kalkulaator

Küsimuste korral palume pöörduda KÜ raamatupidamise poole.
Hr. Korp
info@fintec.ee
6 526 058

Parkla laiendamine

Lõpuks ometi on meil notariaalne leping lina ja KÜ vahel mis annab meile 15 aastaks tasuta kasutada ühistu rahadega korrastatud linnamaale rajatud parkla laiendus. Kahjuks ei oska kõik autojuhid liiklusmärke lugeda ja tihti satub parklasse ka naabermaja autosid. Viletsama lugemisoskusega juhtidele oleme jätnud kojamehe vahele selgitava kirja kus palume leida sõidukile teine parkimiskoht. juhul kui selline kiri on sattunud oma maja autole siis palume juhatust sellest teavitada, et saaksime oma autode andmebaasi uuendada. Hetkel käivad juhatusel mitmed läbirääkimised firmadega, et parkimise organiseerimist tõhustada.

Prügi süvamahutid

Süvamahutid asuvad maja I trepikoja kõrval haljasalal. Kaks suurt 5 m3 on olmeprügile, üks keskmine 3 m3 paberjäätmetele, üks väike 0,8 m3 bio-lagunevate jäätmete jaoks.
Palun jälgige, et jäätmed ei satuks valedesse konteineritesse !!
NB! Paberi konteinerite tühjendamine on tasuta! Juhul kui seal aga sisaldub ka olmeprügi jäetakse konteiner tühjendamata ja tuleb tellida eraldi vedu, vastavalt olmeprügi hinnakirjale.
Endiselt ei ole konteinerite sees, peal ega taga kohta ehitusprahile ja suure gabariidilistele jäätmetele. Sellise prügi utiliseerimise tellib iga korteri omanik ikka ise.

Koduleht www.vilde52.ee on uuendamisel…

KÜ koduleht on uuendamisel kuna vana versiooni enam serverid ei toeta.
Kodulehel on toimiv majasisene intranet. Sisse logides saate tutvuda ühistu dokumentidega, sisestada oma veenäidud ning tutvuda arvete, galerii ja muu meie maja puudutava teabega.
Veenäitude ja arvete vaatamiseks on VeebiReenis kasutajad hetkel samad mis varem aga kodulehe intraneti seadistamiseks tuleb kasutajad uuesti genereerida.
Intranetti sisenemiseks saate kasutajanime ja salasõna juhatuse käest, kirjutades oma soovist e-kiri aadressile juhatus(at)vilde52.ee
Kohe kui registreerime Teie andmed uue kodulehe intranetti saategi juurdepääsu maja failidele.
Küsimustes palume pöörduda telefonil juhatuse liikme Janek Holm poole mob.5089905

Vajalikud numbrid kiireks reageerimiseks…

Ühistu mobiil58375562
Santehnikud5116622
Elektririkked5113008
Lifti avarii6571375
Fonolukk6444005
Lukuabi6410491
Raamatupidamine6526058
Kolatakso56236002
Koristusteenus56250676
Konstaabel6125853
Munitsipaalpolitsei6457418