Teated

Vilde 52 Üldkoosolek 09.12.2021

Üldkoosolek toimub E. Vilde tee 69 Mustamäe Huvikeskuse ( endine 37. Keskkool ) aulas kell 19:00-20:00. Registreerimine 18:30-18:55.
Vastavalt Terviseameti korraldusele võivad koosolekust osa võtta läbipõdemis või vaktsineerimis tõendiga korteriomanikud. Kaitsemask ja isikut tõendav dokument on kohustuslik.
Koosoleku kutse
Volikiri 09.12.21
Majandamise 2022 aastakava
Parkimise korraldamise projekt

RENOVEERIMISEST !

Oleme elanud juba mõnda aega olukorras, kus kõik vajalik renoveerimiseks on olemas – projekt koos lubadega, elanike nõusolek, KredEx i ja pangapoolne valmidus seda kõike toetada ning laenu anda. Siiani on olnud ehitustegevusele takistuseks KredEx i tingimus, et kogu renoveerimisprotsess peab olema lõpetatud hiljemalt 31.12.2021. Lubadust, antud kuupäeva edasi lükata, oleme kuulnud peaaegu aasta. Viimane info, mille saime novembri alguses KredEx`st – vastavad otsused on euroopa tasemel allkirjastatud ja nüüd on vajalik veel vaid siseriikliku üldakti vastuvõtmine, millega Rahandusministeerium läheb Vabariigi Valitsusse 25.11.2021. Loodame, et asjad tõepoolest liiguvad ja saame lähiaegadel häid uudiseid kuulda! Seejärel ootab meid ees kauaoodatud ehitushange, millest selgub renoveerimise hetkehind. Kardetavasti on viimase aasta halastamatu hinnatõus teinud korrektiive ka meie eelarvesse, kuid ärgem tormakem sündmustest ette ja säilitagem optimism !

Koduleht www.vilde52.ee on uuendamisel…

KÜ koduleht on uuendamisel kuna vana versiooni enam serverid ei toeta.
Kodulehel on toimiv majasisene intranet. Sisse logides saate tutvuda ühistu dokumentidega, sisestada oma veenäidud ning tutvuda arvete, galerii ja muu meie maja puudutava teabega.
Veenäitude ja arvete vaatamiseks on VeebiReenis kasutajad hetkel samad mis varem aga kodulehe intraneti seadistamiseks tuleb kasutajad uuesti genereerida.
Intranetti sisenemiseks saate kasutajanime ja salasõna juhatuse käest, kirjutades oma soovist e-kiri aadressile juhatus(at)vilde52.ee
Kohe kui registreerime Teie andmed uue kodulehe intranetti saategi juurdepääsu maja failidele.
Küsimustes palume pöörduda telefonil juhatuse liikme Janek Holm poole mob.5089905

Parkla laiendamine

Lõpuks ometi on meil notariaalne leping lina ja KÜ vahel mis annab meile 15 aastaks tasuta kasutada ühistu rahadega korrastatud linnamaale rajatud parkla laiendus. Kahjuks ei oska kõik autojuhid liiklusmärke lugeda ja tihti satub parklasse ka naabermaja autosid. Viletsama lugemisoskusega juhtidele oleme jätnud kojamehe vahele selgitava kirja kus palume leida sõidukile teine parkimiskoht. juhul kui selline kiri on sattunud oma maja autole siis palume juhatust sellest teavitada, et saaksime oma autode andmebaasi uuendada. Hetkel käivad juhatusel mitmed läbirääkimised firmadega, et parkimise organiseerimist tõhustada.

Autode andmebaasi uuendamine

Seoses autode andmebaasi uuendamisega palume kõikidel korteriomanikel kirja panna sõidukid, millised on nende või nende korteri valdajate poolt kasutusel.
Palume ära märkida korteri numbr, sõiduki mark ja mudel, registreerimis number ning kontakt andmed ,et välistada hilisemaid segadusi parkimisel. Korteriomanikel, kellel puudub auto paluma samuti sellest kindlasti teada anda.
Info palume saata juhatuse mailile juhatus@vilde52.ee või panna paberkandjal 0-korrusel asuvasse veenäitude postkasti.
Ootame kõikide korteriomanike vastuseid hiljemalt 20.08.2021

Ootame aktiivset tagasisides.

Prügi süvamahutid

Süvamahutid asuvad maja I trepikoja kõrval haljasalal. Kaks suurt 5 m3 on olmeprügile, üks keskmine 3 m3 paberjäätmetele, üks väike 0,8 m3 bio-lagunevate jäätmete jaoks.
Palun jälgige, et jäätmed ei satuks valedesse konteineritesse !!
NB! Paberi konteinerite tühjendamine on tasuta! Juhul kui seal aga sisaldub ka olmeprügi jäetakse konteiner tühjendamata ja tuleb tellida eraldi vedu, vastavalt olmeprügi hinnakirjale.
Endiselt ei ole konteinerite sees, peal ega taga kohta ehitusprahile ja suure gabariidilistele jäätmetele. Sellise prügi utiliseerimise tellib iga korteri omanik ikka ise.

Vajalikud numbrid kiireks reageerimiseks…

Ühistu mobiil58375562
Santehnikud5116622
Elektririkked5113008
Lifti avarii6571375
Fonolukk6444005
Lukuabi6410491
Raamatupidamine6526058
Kolatakso56236002
Koristusteenus56250676
Konstaabel6125853
Munitsipaalpolitsei6457418