Teated

Vilde 52 korteriomanike üldkoosolek
17.06.2021 kell 19:00

Toimumiskoht garaaziühistu Vilde tee 52 B vahekäik.

Päevakavaga:
1. Juhatuse ülevaade tehtud tööst.
2. Revisjonikomisjoni ettekanne.
3. 2020 majandusaasta vastuvõtmine ja juhatuse tööle hinnangu andmine.
4. 2021 majandamise aastakava vastuvõtmine.
5. Juhatuse valimine ( volituste algus 06.07.2021 ).
6. Revisjonikomisjoni ja usaldusisiku valimine ( volituste algus 06.07.2021 ).
7. Jooksvad küsimused.

Volikiri
Revisjonikomisjoni otsus
2020 Majandusaasta aruanne
2020 Teostatud tööd remondifondist
2021 Majandamise aastakava

Koduleht www.vilde52.ee on uuendamisel…

KÜ koduleht on uuendamisel kuna vana versiooni enam serverid ei toeta.
Kodulehel on toimiv majasisene intranet. Sisse logides saate tutvuda ühistu dokumentidega, sisestada oma veenäidud ning tutvuda arvete, galerii ja muu meie maja puudutava teabega.
Veenäitude ja arvete vaatamiseks on VeebiReenis kasutajad hetkel samad mis varem aga kodulehe intraneti seadistamiseks tuleb kasutajad uuesti genereerida.
Intranetti sisenemiseks saate kasutajanime ja salasõna juhatuse käest, kirjutades oma soovist e-kiri aadressile juhatus(at)vilde52.ee
Kohe kui registreerime Teie andmed uue kodulehe intranetti saategi juurdepääsu maja failidele.
Küsimustes palume pöörduda telefonil juhatuse liikme Janek Holm poole mob.5089905

Hoovid korda – parkla laiendamine

Parkimine

Meil hea meel Teile teatada, et Tallinna linn otsustas rahaliselt toetada meid „Hoovid Korda“ projekti raames ( parkla laiendamine ja korrastamine linnamaal ) 14000 euroga.
Toetusraha “Hoovid Korda” projektist parkla laiendamiseks linnamaale on ühistu arvele laekunud ja edasi tegeleme parkimiskorra organiseerimisega mis tagaks meie maja elanikele rohkem parkimiskohti parkla laiendusel.

Päästeameti nõuete kohaselt tuleb tagada vaba juurdepääs trepikodadesse ja mitte parkida autosid trepikodade uste ette ! Esimesel eksimisel teatatakse valesti parkijast politseisse, teisel aga tellitakse teisaldaja ja valesti pargitud auto viiakse tasulisse parklasse.
Seoses katlamaja automaatika tundlikusega on parkimine katlamaja ette bensiini ja diisel autodele rangelt keelatud.
Nimelt auto käivitamisel satuvad heitgaasid katlamajja, käivitub alarm ja automaatika lülitab ohutuse tagamiseks katlad välja ja siis oleme ilma soojavee ja kütteta.
Alates septembrist 2013 on 3. trepikoja ette paigaldatud ühitsu liikme palvel elektriautode laadimispunkt. Elektri ja ekpluatatsioonikulud kannab ühistu liige ise. Bensiini ja diislit kasutavaid autosi palume sinna mitte parkida !

Prügi süvamahutid

Süvamahutid asuvad maja I trepikoja kõrval haljasalal. Kaks suurt 5 m3 on olmeprügile, üks keskmine 3 m3 paberjäätmetele, üks väike 0,8 m3 bio-lagunevate jäätmete jaoks.
Palun jälgige, et jäätmed ei satuks valedesse konteineritesse !!
NB! Paberi konteinerite tühjendamine on tasuta! Juhul kui seal aga sisaldub ka olmeprügi jäetakse konteiner tühjendamata ja tuleb tellida eraldi vedu, vastavalt olmeprügi hinnakirjale.
Endiselt ei ole konteinerite sees, peal ega taga kohta ehitusprahile ja suure gabariidilistele jäätmetele. Sellise prügi utiliseerimise tellib iga korteri omanik ikka ise.

Vajalikud numbrid kiireks reageerimiseks…

Ühistu mobiil58375562
Santehnikud5116622
Elektririkked5113008
Lifti avarii6571375
Fonolukk6444005
Lukuabi6410491
Raamatupidamine6526058
Kolatakso56236002
Koristusteenus56250676
Konstaabel6125853
Munitsipaalpolitsei6457418